Punkt Opieki Dziennej

dzieci z rękami w górze

W NIEBIE dbamy o wszechstronny rozwój każdego dziecka, dlatego z radością oferujemy także Punkt Opieki Dziennej, który stanowi doskonałe wsparcie dla rodzin w ciągu dnia. Nasz punkt opieki dziennej to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy potrzebują elastycznej formy opieki dla swoich pociech.

W naszym Punkcie Opieki Dziennej dzieci mają zapewnione bezpieczne i przyjazne środowisko, które sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi. Oferujemy różne opcje czasowe, takie jak całodniowa i półdniowa opieka, co pozwala rodzicom dostosować nasze usługi do ich indywidualnych potrzeb.

Pod opieką naszych wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów dzieci uczestniczą w różnorodnych aktywnościach edukacyjnych i rekreacyjnych. Nasz program zajęć jest dostosowany do wieku i potrzeb maluchów, a każda chwila spędzona w naszym punkcie opieki dziennej jest pełna radości, nauki i zabawy.

Punkt Opieki Dziennej w NIEBIE to również świetna okazja dla dzieci, aby nawiązywały nowe przyjaźnie, rozwijały umiejętności społeczne oraz zdobywały pewność siebie w codziennych sytuacjach. Rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci są w bezpiecznych rękach, co umożliwia im swobodne wykonywanie obowiązków zawodowych i osobistych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty punktu opieki dziennej i odkrycia, jak przedszkole Niebo może wspierać Państwa rodzinę w codziennych wyzwaniach!