O PRZEDSZKOLU NIEBO

plac zabaw

Przedszkole NIEBO znajduje się w malowniczej wiosce Koźle, otoczonej lasami, co stwarza idealne warunki do wychowywania dzieci w bliskości natury. Cały teren przedszkola zajmuje ponad pół hektara, dzięki czemu mamy przestrzeń na wspaniały plac zabaw, boisko do gier i zabaw oraz nasz własny ogródek. Dzieci mogą tutaj cieszyć się świeżym powietrzem i ciszą, której brakuje w miejskich przedszkolach, a otoczenie zieleni, drzew i kwiatów pozwala im odpoczywać i uczyć się w harmonii z przyrodą.

Nasze przedszkolaki często biorą udział w spacerach do pobliskiego lasu, gdzie podziwiają zwierzęta i obserwują zmieniającą się naturę. Współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi rolnikami, którzy prowadzą prywatne hodowle, dzięki czemu dzieci mają okazję z bliska zobaczyć zwierzęta i nauczyć się, jak funkcjonuje życie na wsi. Regularnie odwiedzamy także stajnię Zadora, gdzie dzieci mogą spędzać czas z końmi, ucząc się o opiece nad nimi. Od 1 września 2024 roku zostało także utworzone przedszkole językowe, gdzie dzieci uczą się języków obcych, takich jak angielski, niemiecki i hiszpański.

Nasze przedszkole ma powierzchnię ponad 200 m², obejmującą trzy przestronne sale do nauki i zabawy, dwie łazienki, wygodną szatnię oraz pokój socjalny. Dzięki temu każde dziecko ma swoje miejsce do swobodnej zabawy i nauki w przyjaznym otoczeniu. Jako przedszkole integracyjne oferujemy zajęcia logopedyczne oraz integrację sensoryczną, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, która troszczy się o wszechstronny rozwój naszych podopiecznych. Niepubliczne Przedszkole NIEBO może pomieścić około 40 dzieci, co sprawia, że każde z nich otrzymuje indywidualną uwagę i opiekę. Zapraszamy rodziców z całego powiatu szamotulskiego, w tym z Pniew i Szamotuł, do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy miejsce pełne ciepła i wsparcia, gdzie każde dziecko może rozwijać się w atmosferze zaufania i radości.

Cennik

Przedszkole prowadzi zajęcia od 1-go września do 30-go czerwca oraz dodatkowo pełni dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu i sierpniu.

Wpisowe (koszt zakupu wyprawki): 350 zł
*Płatne w momencie zapisu dziecka i nie podlega zwrotowi.
Czesne: 600 zł miesięcznie
*Czesne opłacane z góry do 5-go dnia każdego miesiąca, gotówką albo przelewem na rachunek bankowy. Czesne pokrywa wszystkie koszty związane z pobytem Dziecka w przedszkolu, poza wyżywieniem.
Zniżka dla rodzeństwa: 100 zł
Numer konta: 35 1020 4128 0000 1002 0142 5743