Niepubliczne Prywatne Przedszkole Pniewy Szamotu艂y

Poznaj Przedszkole Niebo

Przedszkole NIEBO znajduje si臋 w spokojnej wiosce Ko藕le otoczonej lasami. Obszar, na kt贸rym znajduje si臋 przedszkole zajmuje powierzchni臋 ponad p贸艂 hektara. Mamy wspania艂y plac zabaw i boisko do sport贸w i zabaw, a tak偶e sw贸j ogr贸dek oraz przepi臋kne drzewa, krzewy i kwiaty. Jeste艣my zielonym przedszkolem. Nasze przedszkolaczki s膮 bardzo szcz臋艣liwe. Mamy bardzo blisko do lasu, mo偶emy podziwia膰 zwierz臋ta w prywatnych hodowlach u zaprzyja藕nionych rolnik贸w. Wielk膮 zalet膮 jest 艣wie偶e i zdrowe powietrze, kt贸rym mog膮 oddycha膰 dzieci podczas zabaw i spacer贸w. W przeciwie艅stwie do miejskich plac贸wek – nie ma tutaj spalin samochodowych, panuje cisza i spok贸j. Cz臋sto je藕dzimy do zaprzyja藕nionej stajni Zadora.

Niepubliczne przedszkole Niebo ma powierzchni臋 ponad 200 m.kw. Mamy 3 sale do nauki i zabaw, dwie obszerne 艂azienki, szatni臋 oraz pok贸j socjalny. Pracuj膮 u nas panie prowadz膮ce zaj臋cia logopedyczne, z integracji sensorycznej. W naszym prywatnym przedszkolu znajdzie miejsce ok. 40 dzieci – jest to miejsce dla ka偶dego dziecka! Zapraszamy rodzic贸w m.in. z ca艂ego powiatu szamotulskiego, Pniew, Szamotu艂.

Po wszystkie aktualno艣ci zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu spo艂eczno艣ciowego na Facebooku: